Menu
Strona głównaO firmie
PayU
                                                           Akceptujemy płatności

O firmie

         Jesteśmy od lipca 2004 roku, pierwotnie jako firma, underground'owa marka odzieżowa, działająca w śląskim środowisku hip-hop'owym. Przez te wszystkie lata, zdobywając doświadczenie, tworzyliśmy  odzież dla wielu grup , składów działających w śląskim podziemiu muzycznym. Przez ten okres byliśmy również obecni na rynku fonograficznym, jako współproducenci i wydawcy hip-hop'owych produkcji muzycznych.Firma zaistniała  również jako współorganizator wielu imprez, koncertów, które odbywają się przede wszystkim na terenie miasta Gliwice.
          W lutym 2014 roku rozpoczął działalność sklep stacjonarny Brick City, mieszczący się w Gliwicach przy ulicy Dworcowej 50. W tym czasie  nawiązana została wspólpraca z wieloma lokalnymi reprezentantami sceny hip-hop'owej, która zaowocowała wydaniem wielu, dobrze przyjętych w środowisku, albumów muzycznych. Stawiając na rozwój, rozpoczęła się współpraca z czołowymi, polskimi markami odzieżowymi oraz z firmami uznanymi na światowych rynkach.

          Wciąż rozwijamy swoją pasję, od lipca 2017, sklep Brick City działa również jako sklep internetowy pod adresem www.brick-city.pl.

          Liczy się przede wszystkim jakość ; to maksyma przyświęcająca firmie od samego początku jej istnienia.

          Mając na względzie zadowolenie każdego klienta z oferty sklepu Brick City, naszym zadaniem jest spełnić Wasze oczekiwania i mamy nadzieję,ze współpraca z nami będzie układała się jak najlepiej!!!

Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ